Serwis i renowacje 

Serwis ekspresów do kawy, to przede wszystkim;

- regularne przeglądy, co najmniej raz na pół roku

- odkamienianie i stała filtracja wody

Te dwie podstawowe czynności, dają gwarancję długotrwałej, bezawaryjnej pracy każdego ekspresu do kawy,

zarówno automatu, jak i potocznie zwanej 'kolbówki'.

 

Nasza firma specjalizuje się w renowacji gastronomicznych ekspresów do kawy 

Po pełnej renowacji, czyli  po precyzyjnym odkamienianiu i regeneracji, oraz wymianie głównych, a zarazem podstawowych podzespołów tj. pompa, elektrozawory, gwarantujemy, że ekspres będzie pracował jak nowy jeszcze przez długie lata.

Każdy ekspres po renowacji, w zalezności od jego rocznika, otrzymuje od nas pełną gwarancję, zarówno na części, jak i usługę, nawet na 24 miesiące.

 

Serwis ekspresów do kawy segmentu ' Biuro '.

Tu pojawia się nasze doświadczenie i regularne wizyty w Państwa biurach, w celu usunięcia nawet najmniejszej awarii - 

- Proponujemy Naszym biurowym Klientom, stałą obsługę, w postaci pakietów serwisowych do wyboru, w zalezności od indywidualnych potrzeb.

Każdy z pakietów, charakteryzuje się przede wszystkim, częstotliwością naszych wizyt serwiowych w Państwa siedzibach firmy.

 

Serwis ekspresów automatycznych do kawy - domowych.

Niestety bardzo często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak łatwo jest doprowadzić ekspres do kawy w domu, do zaniedbania.

Co za tym idzie...., niestety brak regularnych przeglądów ( raz na rok ), zazwyczaj doprowadza do zakamienienia ekspresu, a następnie do uszkodzenia grzałek, lub innych podzespołów. Koszty są często bardzo duże, a jeszcze gorsze jest to, że zanim zostanie usunięta awaria, pozostajemy zdani znów na picie kawy rozpuszczalnej....!

 

Puenta jest tylko jedna - zachecamy wszystkich Użytkowników, do regularnych przegladów ekspresów do kawy, które zostaną w pełni profesjonalnie przeprowadzone przez naszych wykwalifikowanych Techników Serwisu Ekspresów do Kawy....

 

Gwarntujemy;

- rzetelność uslugi

- fachową ekspertyzę

- szybką naprawę, nawet do 12h

- gwarancję na usługę i wymienione części

- ekspres zastępczy na czas naprawy

 

Zapraszamy do wsółpracy!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Serwis i renowacja ekspresów do kawy marki;

Astoria, Bezzera, Brasilia, Carimali, La Cimbali, Electra, Expobar, Faema, Franke, Fiorenzato, Jura, La Marzocco, Nivona, Nuova Simonelli, Orchiestrale, Saeco, Rancilio, San Marco, San Remo, Vibiemme, Victoria Arduino, Wega ....

 

 

 

 

.
Adres

CAAT 3 Sp z o.o.
Solec 81b, lokal A-15 i A-16
Warszawa

+48 531 300 555
+48-883 666 607
e-mail: biuro@coffeemachines.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone dla CAAT 3 Sp. z o.o.